HakkındaAbdullah Turhan 12 yıldan beri Bilgi Teknolojileri sektöründe ERP ve Web Uygulamaları ile her türlü Entegrasyon WMS, CRM, Banka, POS, E-Ticaret, IK, PDKS, Mobil Uygulama, Sharepoint, Power BI, Reporting Server, SSIS,SSRSi JIRA, Ön Muhasebe gibi daha birçok ihtiyaç duyulan uygulamayla haberleşmelerini sağlayacak projelerde Destek, Analist ve Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Hem ERP hemde kurumlar için kullanılan bütün uygulamalar ile ERP arasında veri bütünlüğünü sağlayacak, projeler üreterek birçok konuda verilerin kalitesini ve uygulamaların ömrünü arttıracak çözümler üretmiştir.

12 yılı aşkın sürekli güncel teknolojilerle kurumlara sunulan tecrübe ışığında yeni başlayan veya maliyetlerden dolayı istedikleri çözümlere kavuşamayan kurumlar için en uygun çözümleri bir iş ortağı bakış açısıyla sunmayı hedeflemiştir.

İş ve Eğitim hayatı Anadolu Bilgisayar Teknik Lisesi ile başlayıp, İşletme Yüksek Lisans ile tamamlanmıştır.  Yüksek Lisans boyunca Tedarik Zinciri Yönetimi konularında projeler ve araştırmalar yapmıştır. Tüm Eğitim hayatı boyunca Freelance Web Projeleri tamamlayarak sürekli analiz ve müşteri ihtiyaçları yakından görülerek kendini geliştirmeye başlamıştır.

MCSE, MCP, MCDBA, Web Developer, Web Design eğitimleri üniversite yıllarında alınmıştır.

3 şirkette 10 yıl boyunca ERP- E-Ticaret ağırlıklı Bilgi Sistemleri Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra şuanda kendi E-ticaret ve Mağazasından satış yaparak sektördeki e-ticaret yapmak ve sistem kurmak isteyen firmalara sitede üzerinden geçilen konularda danışmanlık yapmaktadır.

Dileyen müşterilerle iş ortaklığı yaparak, kısa veya uzun vadeli şirketlerin E-ticaret operasyon yatırımlarını doğru ve zamanında yapmalarına destek olunmaktadır.