Canias ERP İş Zekası Raporlama Çözümleri Sunuyoruz

  • Canias ERP Ana verilerine Bakış, Analiz
  • Kurum Hedef, Strateji ve Operasyonların İhtiyaçlarını Belirlenme,
  • Veri Mimarisinin Belirlenme, Uygulama ihtiyaçlarının düzenlenmesi
  • Birimlerin KPI ve Performans bileşen ve kriterlerinin belirlenmesi
  • Canias ERP, Mobil ve Tarayıcı raporlarının gruplandırılması
  • Teknik Alt Yapı Tasarımı ve Uygulama Çözümlerinin sunulması

Bu adımlar gibi kurulacak olan raporlama uygulamalarının veri girişinden başlamak üzere üst düzey yöneticilere sunulacak olan performans anahtarlarının belirlenip mobil, tarayıcı ve mail, sms gibi bildirimlerle süreçlerin tetiklenmesini sağlayacak çözümleri bulmak, uygulama yapmak, test etmek, eğitim ve geliştirme süreçlerinin tamamını çözüm ortağı olarak yürütürüz.

Her kurum ve birime özel çözümler için uygun uzman veya uygulamarı belirler ve proje yönetimini tamamen üstlenir ve anahtar teslim projeler üretiriz. Seçimler yaparken her zaman Fayda/Maliyet analizleri yapılarak, her yatırımın zamanında yapılması gerektiğini düşünerek müşterilerimize en uygun yatırım ile en faydalı çözümleri sunmayı garanti ederiz.

Abdullah Turhan 2010 yılından beri Bilgi Teknolojileri görevlerinde ERP ile her türlü Entegrasyon WMS, CRM, Banka, POS, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, PDKS, Mobil Uygulama, Web Uygulamaları, Sharepoint, Power BI, Reporting Server gibi daha birçok ihtiyaç duyulan uygulamayla haberleşmelerini sağlayacak projelerde Destek, Analist ve Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Hem ERP hemde kurumlar için kullanılan bütün uygulamalar ile ERP arasında veri bütünlüğünü sağlayacak, projeler üreterek birçok konuda verilerin kalitesini ve uygulamaların ömrünü arttıracak çözümler üretmiştir.

10 yılı aşkın sürekli güncel teknolojilerle kurumlara sunulan tecrübe ışığında yeni başlayan veya maliyetlerden dolayı istedikleri çözümlere kavuşamayan kurumlar için en uygun çözümleri bir iş ortağı bakış açısıyla sunmayı hedeflemiştir.